360 Total Security Premium

360 Total Security Antivirüs programı

Antivirüs programı,bilgisayarımızı zararlı içeriklerden koruyan ve bilgisayarımızı her türlü tehditten koruyan yazılımdır.Piyasada bir çok antivirüs programı bulunmaktadır.Bunların başlıcaları;Mcafee,Norton,Trend Micro,Kaspersky,Bullguard,Eset Nod32,Bitdefender,Avg,Avast,Total defense ve 360 Total Security antivirüs programlarıdır.

360 Total Security Hakkında

Bildiğiniz gibi kullanmadığım programları tavsiye etmiyorum.Sizlere 5 seneden bu yana kullandığım antivirüs programı olan 360 Total Security programını tanıtacağım.Ve indirmenizi sağlayacağım.

360 Total Security uzun yıllardır kullanıcılarına hizmet sağlayan antivirüs yazılımıdır.Kullandığım günden bu yana kesinlikle ama kesinlikle memnun olduğumu belirtmeliyim.Hızlı,güvenilir ve bilgisayarımı yavaşlatmaması nedeniyle gayet başarılı bir antivirüs yazılımıdır.

360 Total Security İndir

 

 

360 Total Security Özellikleri Neler?

360 Total Security hakkında sizlere detaylı bir aktarım yapacağım.Antivirüs programımızı açtığımızda ana ekranda şu şekilde menüler dizilmiştir.

360 Total Security Antivirüs programı

 

Soldaki menüde gördüğünüz gibi Tam kontrol

doxycyclin 50 kaufen

,Virüs Taraması,Hızlandırma,Temizleme ve Araç Kutusu seçenekleri yer almaktadır.

Tam kontrol yaptığınızda 360 Total Security bilgisayarınızda en hızlı şekilde virüs taraması,bilgisayar hızlandırma,güncelleme sonrası kalan artık dosyalar ve internetten aldığınız gereksiz cookies ve internet güvenliğinizi (Wifi güvenliği) sağlamaktadır.

Virüs taraması menüsüne giriş yaptığınızda ise 2 adet seçenek karşınıza çıkmaktadır.Birincisi hızlı tarama diğeri ise tam taramadır.Hızlı tarama yaptığınızda hızlıca tarama yapmaktadır.Tam tarama yaparsanız bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları tarar.Hızlı tarama ortalama 5 dakika sürmektedir.Ancak tam tarama ortalama 24-30 dakika sürebilmektedir.

Hızlandırma menüsüne tıkladığınızda bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olan programların durdurulmasına yardımcı olur.Eğer bilgisayarınız geç açılıyorsa bu tam size göre.

Temizleme menüsüne giriş yaptığınızda sistem otomatik olarak gereksiz eklentileri,windows uygulamaları ön belleğini,gereksiz tarayıcı eklentileri ve çerezleri ve de video izleme veya müzik dinleme gibi gereksiz bellekleri temizlemenize yardımcı olur. Böylece bilgisayarınız daha hızlı çalışır.

Araç kutusu menüsü ise tam bir zengin sofrası gibi 🙂 Evet tabirim tanıttığım yazılımla pek alakası yok gibi görünebilir.Ancak içerisine girdiğimizde durum farklı.İşte 360 Total Security araç kutusu menüsü içinde yer alanlar:

 1. 360 Send: Artık bulut teknolojisi çok moda.Dolayısıyla 360 Total bu duruma sessiz kalmamış.Bu özellik sayesinde mobil cihazınız ve Pc arasında çok kolay dosya aktarımı yapabilirsiniz.
 2. Güvenlik Duvarı: İnternet hızını artırmak isteyenler için muhteşem bir özellik.Bilgisayarınızdaki uygulamalar nedeniyle internet hızı düşenler bu özellikle internet hızlarını çok fazlaca artırabilirler.
 3. Sürücü Güncelleyici: Sürücüler bilgisayarın verimli çalışması için gereken en önemli windows yazılımlarıdır.
 4. Disk Analizcisi:Bilgisayarınız için hafıza önemlidir.Uzun yıllar önce yüklediğiniz ama hiç kullanmadığınız programları bu özellik sayesinde tespit edebilir ve kolaylıkla silebilirsiniz.
 5. Gizlilik Temizleyici:İnternette gezinirken veya bilgisayarını başka türlü kullanırken dijital ayak izlerinizi bırakıyoruz demektir.Ve bu bilgileri silmek ise en güvenlisidir.İşte Total security buna çözüm bulmuş.Gizlilik temizleyici sayesinde tüm izlerinizi yok edin.
 6. Veri Parçalayıcı: Bilgisyarınızda bulunan bir öğeyi sildiğinizden diğer kullanıcılar tarafından tekrar yüklenebilir.İşte bunu engellemek için veri parçalayacı tam size göre.Görünmesini istemediğiniz tüm dosyaları tamamen silin.
 7. Günlük Haberler: En güncel virüs çeşitlerini ve internetten son gelişmeleri takip edebileceğiniz muhteşem bir seçenek.Bilgisayarınızı en güncel virüslerden korumak ve haberleri takip edebilmek için bire bir.
 8. Hızlı Kurulum: Bilgisayarınıza en popüler ve güncel programları yüklemeniz için size yardımcı oluyor.
 9. Tarayıcı Koruması: Bu seçenek ile tarayıcınızın ana sayfasının değişmesini ve tarayıcıdan gelebilecek tehditleri engellemenizi sağlar.
 10. Game Booster: Hepimiz bilgisayar oyunlarında takılmaktan nefret ederiz.İşte Game Booster size oyunları en verimli şekilde oynayabilmeniz için optimize ediyor.
 11. Düzeltme Eki: Düzeltme ekiyle hem bilgisayarınızı güncel hale getiriyor hem de sistem açıklarınızı en iyi şekilde kapatıyor.
 12. Belge Koruyucu: 360 document protector bilgisayarınızda bulunan tüm dosya ve evrakları korur ve fidye yazılımına karşı tam koruma sağlıyor.
 13. Kayıt Defteri Temizleyicisi: Bilgisayarınızın hatasız bir şekilde çalışması için kayıt defterinde bulunan gereksiz şeyleri silmenize yaramaktadır.
 14. Sandbox: Sandbox ile bilgisayarınıza yüklediğiniz bir yazılımın sisteminize zarar vermesini önlemek için izole bir çevre oluşturarak korur. (İnternetten çok youtube video indirme yapıyoruz.O nedenle kesinlikle tavsiye ederim.)
 15. Sistem Yedekleme Temizleyicisi: Sistemde yaptığımız güncellemeler sonrası boş alanımız bazı dosyalar ile kaplanır.Bilgisayarınızın hafızasında daha fazla yer açmak için bu seçeneği haftada 1 kere dahi olsa kullanmanızı tavsiye ederim.
 16. Disk Sıkıştırması: Windows sisteminizi hafifletmek ister misiniz? Cevabınız evet ise disklerinizi tek tuşla sıkıştırabilir ve sisteminizi %80 oranında hızlandırabilirsiniz.
 17. Fidye Yazılımı Şifresi Çözme Aracı: Herkesin bir kez dahi olsa başına gelmiştir. Tüm bilgisayarımızı bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilmiştir.Ama 360 Total Security bu konuda bize fazlasıyla destek oluyor.İlgili yerden bilgisayarınızda bulunan fidye yazılımını kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

İşte gördüğünüz gibi bilgisayarınızı her türlü tehditten kolaylıkla koruyabileceğiniz en iyi seçenek 360 Total Security programıdır.

360 Total Security İndir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*