Adım Adım Canlı Görebileceğiniz Projem

Adım Adım Canlı Görebileceğiniz Projem

16 Mart 2016 1 Yazar: Erhan GENÇ
Seo ve kazanç sağlama yolları

Seo ve kazanç sağlama yolları

Merhabalar,

Bu yazıyı okuyorsanız yüksek ihtimalle sizde web sitenizin istatistiklerinde yükselmek ve para kazanma arzusu içindesiniz. Bir çok kör web master arkadaşımıza Türkçe içerikte yükselmenin basit olduğunu ama adsense’den para kazanmanın zor olduğunu kanıtlayacağım.

Yazı girişim lütfen sert olarak algılanmasın.Bu tamamen hepimizin akıllanması adına yapılmış bir sitemdir.Türkçe içerik ile para kazanma hayali kuran arkadaşlar şimdiden elinizde orjinal bir projeniz yoksa hemen elinizdekini yere bırakın 🙂 Çünkü gerçekten Türk reklam verenler tbm (Tık başına maliyet) konusunda ciddi anlamda cimriler.Düşünsenize sitenizde reklama tıklanıyor ve tık başına 0,01 gibi komik rakamlar kazanıyorsunuz. Ancak yurt dışında durum ciddi anlamda farklı. Çünkü tbm yabancılarda 1,00 TL’ye kadar yükselebiliyor.Bu nedenle ilk işim olan ingilizce öğrenme faaliyetime başladım.Belki uzun zaman alacak.Ama bir gün ingilizce bir site kurup para kazanacağımı ve emeğimin karşılığını alacağımı düşünüyorum.

Yakında bu yazımda Türkçe içerikte muhasebe ve vergi üzerine kurmuş olduğum sitem hakkında güncellemeleri,yaptığım seo çalışmalarını,adsense ve diğer kazanç kaynaklarını açıklayacağım. Sizlerde bu projemi canlı canlı göreceksiniz.İşin sonunda adsense ve google’dan banlanma dahi yaşasam hepsini yazacağım.

Yazımı takip etmenizi tavsiye ederim.