akıllı telefon kullanımı

Apk Nedir? Apk Cihaza Zarar Verir Mi?

akıllı telefon kullanımı
akıllı telefon kullanımı

Android hayatımıza girdiği andan itibaren bir çok şey aramıza çok rahatlıkla girdi.Çünkü teknolojiye ulaşmak ciddi anlamda kolaylaştı.Bir çoğumuz internet bankacılığı kullanımını,oyun oynamayı ve bir çok özelliği Android sayesinde kazandı.

Eskiden bilirsiniz.Java sistemli telefonlara dışarıdan uygulama veya oyun atardık.Ama android sayesinde Google Play aracılığıyla uygulama ve oyunlara çok rahat ulaşır olduk. Çünkü google hesabıyla telefonunuzdan google play ile tek tıkla uygulama indirebiliyoruz.Ve bu yöntemi özellikle seçmemizin nedeni hem google alt yapısının güvenliğe verdiği önem,hem de içimizin rahat etmesidir. Ayrıca telefonlarımıza apk dosyalarını atarak da uygulama yükleyebiliyoruz.Bu yöntem ise kimi zaman zararlı olabiliyor.Apk indirirken güvenilir sitelerden yüklemenizi tavsiye ederiz.Eğer cihazımıza bu apk dosyaları nedeniyle zarar gelirse banka hesaplarınız dahi boşaltılabilir.

Tabi her apk dosyası zararlı olacak diye bir düşünceye kapılmayın.Uzun yıllardır bu piyasa da hizmet veren Android destek sitelerine güvenebilirsiniz.

Zithromax Emra Med 20mg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.