ATEŞ VE SU SERİSİ DEVAM EDİYOR

ATEŞ VE SU SERİSİ DEVAM EDİYOR

12 Şubat 2016 0 Yazar: Erhan GENÇ

ates_ve_su

 

Özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki çocukların gözdesi olduğu, ikili oyunların en zevkli ve heyecanlı oyunu ateş ve su oyunu tokoyun.com sitesinde çok önemli bir yere sahiptir. Tokoyun.com kullanıcıları iki kişilik oynadığı oyunlarda özellikle ateş ve su oyununu çok fazla aratmışlar, bu oyun diğer ikili oyunlar çok fazla önüne geçmiştir. Ateş ve su oyununu bu kadar eğlenceli kılan nedir peki? Öncelikle oyunun iki kişi oynanması, oyuncunun arkadaşı ile birlikte bir görevi yerine getirmesi ve bu görevi yerine getirirken sürenin önemli olması, ayrıca oyuncunun karşısına çıkan engelleri geçme isteği oyunu oldukça heyecanlı hale getirmiştir.
Şimdi ise tokoyun olarak sizlere ateş ve su 5 oyununu sunuyoruz. Eski vsürümleri kadar eğlenceli, güzel, merak uyandırıcı ve bağlayıcı olduğunu düşündüğümüz ateş ve su 5 oyunu mükemmel yeniliklerle siz değerli oyuncuların huzurunda.
Artık ateş ve su 5 oyununu oynamak için ikinci bir kişiye ihtiyaç duymayacaksınız, düşmanlarınızdan sadece kaçmayacak onları yok edebilmek için silahınız da olacak ve ayrıca daha hızlı koşacak bazen ateş olurken bazen de su olabileceksiniz.
Tüm ateş ve su oyunlarında olduğu gibi ateş ve su 5 oyunu da sizleri bilgisayar başına kilitleyecektir, tokoyun olarak bunun garantisini verebiliriz. Çünkü sürekli karşınızda zor hedefler, geçmeniz gereken zor görevler bulunmakta. Klavyenin yön tuşları ile boşluk tuşunu kullandığınız ateş ve su 5 ‘ de, boşluk tuşu ile düşmanlarınıza ateş edebilir, ya da ateş etmek istemediğiniz durumlarda yukarı yön tuşu ile üstlerinden atlayabilirsiniz.
Ancak dikkat etmeniz gereken şeyler de bulunmakta. Bölümler ilerledikçe düşmanlarınız hem büyüyor hem de hızlanıyor, ayrıca karşınıza çıkan engeller çok daha zorlu bir hale geliyor. Tüm bu engelleri aşarken çok dikkatli olmalı boşluklardan aşağı düşmemelisiniz. Aksi takdirde ateşin ya da suyun içine düşebilir, oyuna tekrardan başlamak zorunda kalabilirsiniz.

Oyun