Ayakkabi.AL’dan Müthiş Superga Kampanyası

Ayakkabi.AL’dan Müthiş Superga Kampanyası

6 Şubat 2016 0 Yazar: Erhan GENÇ

Superga markasını belki henüz duymamış olabilirsiniz. Fakat bu marka aslında 100 yaşından daha büyük! İnanması güç olsa da Superga markası ilk ayakkabı üretimine 1911 yılında başladı. Henüz Dünya’da markalaşma yeni başlarken doğan bu ayakkabı markasının ilk üretim aşamaları ve daha sonra yaşanan hikayesi oldukça ilginç.

 

Superga ayakkabılar

Superga ayakkabılar

 

Superga ayakkabıları ilk olarak Walter Martiny’nin gözetimi altında, vulkanize kauçuk tabanlı olarak üretildi.Vulkanize kauçuk taban demek, kauçuk tabanın kükürtle sertleştirilmesi demektir. Bu yöntem ayakkabıları daha sağlam ve kullanışlı yapmaktadır. Bu üretimin gerçekleştiği 1911 yılından sonra İtalya’nın Turin şehrinde Klasik Superga 2750 tarzı efsanesi doğmuş oldu.

Birinci Dünya Savaşı sırasında kapalı olan fabrika, İtalyan halkı için kaliteli ayakkabı üretmek misyonuyla savaşın ardından tekrar açıldı. 2750 isimli modeli İtalyan halkının ayakkabı sembolü oldu. Bunun ardından Superga ayakkabıları spor ayakkabı olarak günden güne artan bir ilgiyle büyüyerek dev bir markaya dönüştü. Lastik yağmur çizmeler ve spor ayakkabılarda çok çeşitli bir renk yelpazesi kullanan marka, bu ürünleriyle tarzını daha ileriye taşıyarak göz dolduruyor.

2750 modeli ilk çıktığından beri bir moda ikonu olmuştur. Her türde ayakkabıda platform topuk olabileceğini kanıtlayan Superga, bu ayakkabılarla oldukça popülerlik kazanmıştır. Yüksek toğuğun yalnızca stiletto ayakkabılarda değil, spor ayakkabılarda da olabileceğini kanıtlamıştır. Her dönem en iyi isimlerle çalışarak sürekli kendini yenilemeyi bilmiş ve siz müşterilerine her dönem yeni ayakkabılarla hizmet vermiştir.

Superga ayakkabıları Ayakkabi.AL sitesinde satıştadır. Ayakkabılarınızı güvenle alabileceğiniz bu alışveriş sitesinden Superga ayakkabıları temin edebilirsiniz. Online alışveriş yapmanın kolaylığını Ayakkabi.AL sitesiyle yaşayın.

Superga ayakkabılarının kullanım alanları oldukça geniştir. Heryerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ayakkabılar sizi şehirden sahillere, ofisten gece klüplerine, sokaklardan parklara kadar her yere götürebilecek olan bu ayakkabılardan mutlaka bir tane edinmelisiniz.

Superga ayakkabıları zengin ürün çeşitliliğiyle sınır tanımaz bir ayakkabı markasıdır. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları kategorilerinde ayakkabılar bulabileceğiniz Superga ayakkabılarını ailecek giyebilirsiniz. Ailenizin tüm bireylerine ayakkabı bulabileceğiniz Superga markasını Ayakkabi.AL sitesinden buraya tıklayarak hemen ayakkabı alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve renk seçenekleriyle Superga ayakkabıları sizleri bekliyor.