Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 İndir

4 Şubat 2017 0 Yazar: Erhan GENÇ

Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator 2 oyunu Euro Truck serisinin devamı niteliğindeki sürümüdür.Bu oyunda gelişmiş grafik ve daha büyük bir yol haritası bulunuyor.Bu sürümle beraber Avrupa’nın bir çok yerinde tır ile yolculuk yapabiliyoruz.Piyasada oldukça fazla tır ve kamyon simülasyonları bulunuyor.Ancak Euro Truck Simulator aralarında en iyisidir. İlk serinin oldukça fazla talep görmesinden dolayı ikinci sürümü piyasaya çıkardılar.

Oyunda Scania,Man ve Renault firmalarına ait bir çok lisanslı araç bulunmaktadır.Bu araçlarda tip ve performans değişiklikleri yaparak oyundan daha fazla heyecan duyabilirsiniz.Oyunda İngiltere,İtalya,Polonya ve Hollanda gibi ülkelere ait 60’dan fazla şehir bulunmaktadır.Oyundaki göreviniz ülkeler ve kıtalar arası nakliye şirketi kurmak ve yönetmektir.

Yaptığım oyun incelemelerinde Euro Truck Simulator 2 oyununun en iyi simülatör oyunu olduğunu belirtmeliyim.Kamyon simülasyonu seven gamerlar bu oyunu fazlasıyla sevecektir.

Euro Truck Simulator 2 İle İlgili Tanıtım Videosu

Önemli bir hatırlatma: Kişisel blog sitem üzerinden gittiğiniz oyun indirme bağlantısı sizi oyunu downland edeceğiniz kaynak site üzerine yönlendirmektedir.Karşınıza gelen sayfada local downland link’e tıklayınız.

Euro Truck Simulator 2 İndir