İnsanlarla uğraşmak

İnsanlarla Uğraşmak (Mim)

İnsanlarla uğraşmak
İnsanlarla uğraşmak

Merhabalar,
Bugün bir farklı konuda mim başlatmak istedim. Geçenlerde birçok kişisel blog sitesinde geçen  marka üzerine mim’den sonra belki tutar düşüncesiyle böyle bir mim ile başlıyorum. 🙂   

Peki hangi kategorilerde nasıl insanlar ile uğraşıyoruz. Ona başlayalım.

Gündelik Hayatta İnsanla Uğraşmak

** Gündelik hayatta insanlarla pek uğraştığım söylenemez. Çünkü gündelik yaşamımda sevdiğim insanlarla beraber oluyorum. Elimden geldiğince bela olacak tiplerden uzak duruyorum. Çünkü zamanında yaşadıklarım bunu öğretti. Genelde ”Bana dokunmayan yılan bin yaşasın” düşüncesini esas alıyorum. 🙂  Ama ara ara sıkıntı yaşadığım olmuyor mu? Elbette.. Ama fazla kafaya takmıyorum kulaklığı takıp müzik dinlemeyi daha çok tercih ediyorum.

İş Hayatında İnsanla Uğraşmak

** Evet asıl geldik meselemize. İş hayatında insanlar ile uğraşmak.. En zoru bu olsa gerek çünkü günümüzün büyük bir kısmı ailemizden veya sevdiklerimizden çok iş yaşamındaki kişilerle geçiyor. Hele ki yönetici iseniz işiniz daha zor. Çünkü insanlara iş yaptırmak deveye hendek atlattırmaktan daha zor. Hele bir de işi yapılan kişiye laf anlatmak. Tam arada kalıyorsun ya tamam işte o an günün zehir zembelek oluyor.

Benden bu kadar. Daha fazlasını görmek amacıyla Türkiye’nin en popüler kişisel bloglarından  Gökhan Tekin 

kaufen clomid

, Kelimeler Benim ve Ayhan KORKMAZ ‘dan bu mim hakkında düşüncelerini beklemekteyim.

 

Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.