İnsta Tanıtım

İnsta Tanıtım

16 Aralık 2016 2 Yazar: Erhan GENÇ

Sosyal medya kullanıcıları fenomen olmak, satış yapabilmek ve buna benzer şeyler için takipçi artırma arayışında. En çok kullanılan ve git gide yaygınlaşan günümüz uygulamaların başında gelen Instagram da takipçi artırmak hem oldukça kolay ve ücretli, hem de bir o kadar zor. Para vermeden emek harcayarak takipçi elde etmek uzun ve zahmetli bir süreçtir. Vakti olmayanlar için yazının sonunda Instagram takipçi satın al konusunda hizmet veren bir firma tavsiyesi verilmiştir. Öncelikli olarak “kullanıcı adı”. İlgi çekici, orijinal bir isim olmalı ki görenin aklında merak uyansın. Ama tabi bunu abartan kullanıcılar oldukça mevcut. Daha sonra paylaşımlarınız da belirli bir düzeni olması gerekiyor. Örneğin; doğa, müzik, kitap, yemek tarifleri, moda, günlük yaşantınız, enteresan bilgiler ve bunun gibi şeyler. Şimdilerde belirli bir şeyin üzerine yapılan paylaşımlar daha çok ilgi görüyor.

Daha sonra paylaşacağınız resimlerin altına tag yani etiketler kullanmak. Örneğin; #doğa #yürüyüş #moda #müzik, gibi ve daha birçok etiket. Ne kadar fazla etiket o kadar çok kitleye ulaşmak demek.

Bir de hilebazlarımız var. Takip et, geri çek! Takipçi çoğalmak isteyen bazı kullanıcıların sıklık ile kullandıkları bir yöntem. Hem kolay, hem zahmetsizdir. Belirli takipçisi fazla herhangi sayfalardan kullanıcıları ederek, kendi takipçiniz yükseldikçe takip ettiğiniz kişileri tekrar takibi bırakıyorsunuz. Bunun riski de siz takibi bıraktıktan sonra onlarda sizi takip etmeyi bırakabilir. Çünkü çeşitli takipçi kontrol uygulaması var.

Başka bir yöntem ise yüksek takipçisi olan sayfalar ile işbirliği ve reklam yapmak. Nasıl oluyor diye sorar gibisiniz. Hemen anlatayım. Örneğin; bir satış sayfası iseniz satış için açılmış yüksek takipçisi olan sayfalara ücret karşılığında sayfanızın reklamını yapmalarını isteyebilirsiniz. Ücret diyorum çünkü birçok sayfa ücret almadan reklam yapmıyor. Mesela 2 gün 50 TL, gibi. Kişisel bir sayfanız var ise yine bu yöntemle, karşılıklı reklam yaparak takipçi elde edebilirsiniz.

Bir diğeri ise oldukça basit ve diğerlerine göre daha uygun fiyatlı bir yöntemdir. Güvenilir Instagram takipçi satın alma sitelerinden belirli miktarlarda satışa sunulmuş aktif kullanıcı olan takipçiler satın almak. Bunun için en çok dikkat etmeniz gereken konu, satın alacağınız sitenin gerçekten güvenilir olması gerekiyor, aksi takdirde dolandırıcıların kurbanı olursunuz. Güvenilir bir siteden 50, 100, 500, 1000, 5000, 10.000 takipçiye kadar ve daha fazla satın alabiliyorsunuz. Sizin için önemli olan bir diğer şey ise satın alacağınız takipçilerin aktif kullanıcı olmaları, eğer aktif değilse yine dolandırılmış olursunuz ve paranız çöp olur. Bu tip dolandırıcılıkların önüne geçmek için TeknoPital.com’da satılan takipçi ve beğeni paketlerinden faydalanabilirsiniz. TeknoPital yıllardan beri bu işi yapmaktadır ve birçok tüketicinin memnuniyetini kazanmış bir firmadır. www.teknopital.com/instagram adresinden gerçek Türk takipçi paketlerini inceleyebilirsiniz. Tüm paketler kredi kartına 6 aya kadar taksit ile satın alınabiliyor.