Lüks Davetiye mi Ekonomik Davetiye mi Ne dersiniz?

Lüks Davetiye mi Ekonomik Davetiye mi Ne dersiniz?

20 Mart 2016 1 Yazar: Erhan GENÇ

ela-davetiye-30337-3362-700x700Düğün yapacaklar için en önemli kısımda düğün davetiyesi seçimidir. Düğün davetiyesi seçilirken her kesimin, her çiftin bütçesine uygun davetiye modeli beğenilir. Çünkü düğün masrafları bazı çiftler için ağır olduğundan en azından düğün davetiyesinin daha ekonomik davetiye modelleri olmasını tercih ediyorlar. Ekonomik düğün davetiyeleri derken çiftlerin bu konuda gözü korkmasın. Çünkü ekonomik düğün davetiyelerinde de çok güzel modeller var ve sade sevenler için model çeşitleri oldukça fazla olmaktadır. Ekonomik davetiye olmasının sebebi kullanılan düğün davetiyesinin kartının kalitesi içinde bulunan model ve görselliğinin biraz daha az olmasından dolayıdır. Böylece fiyatta uygun oluyor.

Bazı aileler düğün davetiyelerini okunup atılan bir obje olarak gördüğü için ekonomik davetiye modellerini beğeniyorlar. Aslında çok da haksız bir düşünce değildir diyemeyiz. Günümüzde insanların çok fazla anılara önem vermediğini düşünürsek yerinde bir görüş olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ekonomik davetiye modelleri az olduğunu düşünüyorsanız bu konuda asla üzülmenize gerek yok oldukça fazla modeller ekonomik davetiyelerde de bulunuyor.

Gelelim lüks davetiye modellerini tercih etmek isteyenlere. Eğer bütçenize güveniyor ve düğünüm bir kere olacak ve masraftan kaçınmak istemiyorum diyorsanız sizlere de lüks davetiye modellerini tercih etmenizi öneririz. Düğününüz de her şeyin eksiksiz ve birinci sınıf olmasını istiyorsanız yapacağınız düğün programına uygun lüks davetiyelerden beğenebilirsiniz. Örneğin; kokteyl tarzda düğün düşünüyorsanız işlemeli, kaliteli kağıttan üretilmiş hat yazısıyla yazılmış tarzda düğün davetiyesi modeli beğenebilirsiniz. Eğer İslami düğün tarzı düşünüyor ve dansın olmayacağı bir düğünse koyu renkte ya da altın rengi tarzında, hat yazısıyla yazılmış, özel bir kutunun içinde olabilir ya da işlemeli bir zarf kullanılabilir. Lüks davetiyelerde görsellik ön plana çıkıyor ve kullanılan malzeme birinci sınıf olduğunda fiyatı da ekonomik davetiyeye oranla fazla oluyor.

Davetiyenizde bütçenize hangi seçimi yaparsanız yapın düğün tarihi yer ve saatinin önemli yere sahip olduğunu unutmayın. Davetiyelerde bu önemli noktanın geri plana itilip kartın görselliğinin ön plana çıkmaması gerektiğine dikkat edin. Unutmayın ki davetlilerin kartın görselliğine kapılarak düğün tarihi yeri ve zamanına dikkat etmeyebilirler. Bunu göz önüne almayı ihmal etmeyin. Bu konuda sizlere Aleyna davetiye ailesi olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sitemizin web adresi www.aleynadavetiye.com

Davetiye Örnekleri

concept-davetiye-5448-2359-700x700 concept-davetiye-5462-3095-700x700 concept-davetiye-5500-3133-700x700 ela-davetiye-10153-2085-700x700 ela-davetiye-30337-3362-700x700