NOKTA DUŞAKABİN HAKKINDA DEĞERLENDİRME

NOKTA DUŞAKABİN HAKKINDA DEĞERLENDİRME

19 Temmuz 2017 0 Yazar: Erhan GENÇ

Yaz aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz duş almak olduğu için kabin alacaklara yardımımız olsun diye araştırdık! İlk olarak sektörün önde gelen firmalarından NOKTA DUŞAKABİN ( www.noktadusakabin.com )web sitesini inceledik ve dikkatimizi çekenleri size sunuyorum. Sitenin ilk açılış sayfasında bizi karşılayan büyük ölçekli banner reklamlar olmakta, bu reklamlarda bize 5 ayrı kampanyalı üründen bahsedilmektedir. Bu ürünler eğer anlatıldığı gibi kaliteli ürünler ise, piyasa fiyatlarına göre oldukça uygun sayılırlar.

Ana sayfanın alt bölümlerinde ise çeşitli ürünlerin resimleri ve fiyatları yer almakta, Fiyatların açık şekilde müşteriye beyan edilmesi güzel bir durum,  birçok firmanın sitesinde bunun olmaması müşteriyi illa bizi arayın fiyat alın gibi zorlaması yok, ama tabi insanın aklıda biraz karışmıyor değil sitede istediğin ürünü,  istediğin ölçüyü bulup ona göre net fiyat almakta zor iş. site içi arama oldukça kötü durumda aradığın sonucu net vermiyor.

Sitede her banyoya uygun olabilecek çok fazla çeşit bulunmakta buda güzel olumsuz olan tarafı ise  diğer bir çok sitede çok daha yeni olan modellerde çıkmış NOKTA DUŞAKABİN ise hale en büyük önemi eski klasik ürünlere yoğunlaşmış durumda  firma Sahiplerine de önerimiz arge çalışmalarına daha çok yatırım yapıp sektörün gerisinde kalmayın.

DUŞAKABİN SİPARİŞİ

Sipariş verme konusunda oldukça rahat, İster telefon açıp istediğiniz ürünü yemek siparişi vermek gibi isteyin kapınıza gelsin isterseniz de online arama gereği bile duymadan internetten sipariş edin kapınıza gelsin ben netten anlamam derseniz de İstanbul, Ankara ve İzmir de bulunan adreslerinden en yakını size hangisi ise uğrayın yüz yüze görüşün öyle siparişinizi verin yani her türlü olanak var.

DUŞAKABİN MONTAJI

Firma satışını yaptığı ürünlerde montaj hizmetini 3 ilde vermekte bunların dışında olan illere montaj hizmeti vermemekte bu bence bir eksiklik en azından o illerde birileri ile anlaşma yapması gerekirdi çünkü ürünü sizden alınca başkaları ürünün montajını yapmak istemiyor veya yaparsada 2 katı fiyatına montaj hizmeti veriyor bu nedenle siz ürünü gönderin bulunduğunuz ilde şu servisi arayıp ücretiyle veya ücretsiz bir şekilde montaj hizmetini yaptıra bilirsiniz diye bir alternetif oluşturmanız gerekli bu kısım firmaya yönelik bir tavsiyem daha olsun çünkü alıcı kişiler en çok nakliye ve montaj konusuna dikkat ederek ürün satın almaktadır.

DUŞAKABİN ŞİKAYETLERİ

Memnun olmak aldığı üründen memnun kalmak tabikide herkesin hakkı verdiği paranın tam karşılığı almak istiyor insan. Her sektörde olduğu gibi duşakabin dede oldukça şikayet konusu var şikayervar.com da araştırma yaptım en çok yapı marketlerin sattığı duşakabinlerin şikayeti bulunmakta nokta duşakabin firmasının ise 7 şikayeti bulunmakta bunların bazıları şikayetinide geri almış teşekkür etmiş yani bir firmanın bunca yılda 7 şikayet alması çok sayılmaz yada herkes bu siteyi bilmiyor şikayeti sosyal medya sitelerinden yazıyor yada direk şirkete iletiyor ondanda olabilir.