Online Film Merkezi: Filmadim.Com

15 Kasım 2016 0 Yazar: Erhan GENÇ
Elestiri hakkında

Elestiri hakkında

Film izlemeyi seven ve filmler hakkında fikir sahibi olmak isteyen birçok sinemasever, internet üzerinden diledikleri filmleri izleyip yeni vizyona girecek filmler hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Macera, komedi, dram, gerilim, korku, aile, bilim kurgu, fantastik, çocuk, belgesel gibi birçok alanda film kategori bölümleri bulunmaktadır. İnternet ortamında online film izle sayfaları oldukça fazlalaşmıştır. Ancak görüntü kalitesi ve filmlerin içerikleri anlamında kaliteli ve doğru bilgiler veren internet sitesi sayısı fazla bulunmamaktadır. Filmadim.com adlı internet sitesi gerek görüntü kalitesi gerekse film ve aktörleri hakkında vermiş olduğu doğru ve detaylı bilgiler nedeni ile birçoksinemasever tarafından oldukça tutulan bir internet sitesi olmaktadır.

Filmadim.com internet sitesi filmlerin türleri konusunda ayrı ayrı kategori adı altında birçok film sunmaktadır. Filmlerin isimleri üzerine tıklandığında açılan sayfada filmler hakkında kısa bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler içerisinde filmin konuları, filmin yapım yılı, filmin aktörleri ve sinemaseverler tarafından izlenme ve beğenme oranını gösteren IMDB puanları yer almaktadır. Filmler yüksek görüntü kalitesi ile yayınlanmakta olup 3D özelliği olan filmler de ayrı kategori içerisinde yer almaktadır. Filmler orijinal dillerinde olduğu gibi Türkçe dublaj özellikleri de vardır.

 

Filmadim.com internet sitesinde yer alan filmler orijinal dil ve Türkçe altyazı sistemi ile site içerisinde yer almaktadır. Filmler için ayrıca alt yazı seçenekleri de bulunmaktadır. Filmler hakkında görsel kapak resimleri de filmler hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Filmadim.com internet sitesinde filmlerin haricinde belgesel kategorileri de bulunmaktadır. Belgesel kategorisi içerisinde alt belgesel kategorileri de bulunmaktadır.Online Film izle Aynı zamanda filmadim.com internet sitesinde film ve belgeseller haricinde izlenme oranı yüksek olan dizlere de yer verilmektedir. Dizler de kendi aralarında alt kategorilere ayrılmaktadır. Dram, macera, gizem, korku, gerilim ve komedi kategorileri olan dizilerin sezonluk tüm bölümleri eksiksiz bir şekilde yayınlanmaktadır. Sinemaseverler gerek dizi ve gerekse filmleri tam ekran boyutunda izleyebilecekleri gibi istedikleri boyutlarda da izleyebilirler. Aynı zamanda sitede film izleyenler filmler hakkında yorum yapma hakkına sahiptirler.