VODAFONE NUMARA ENGELLEME

VODAFONE NUMARA ENGELLEME

28 Kasım 2016 0 Yazar: Erhan GENÇ

turkcell-avea-vodafoneNumara engelleme husus tüm cep telefonu operatörleri için önemlidir. Tüm operatörler abone müşterilerine bu hizmeti sunabilirler. Vodafone numara engelleme hakkında daha detaylı bilgiyi yazının sonundaki adreste bulabilirsiniz. 7000 mAh Bataryaya Sahip Gionee M2017 Oldukça İddialı Geliyor! TENAA’dan sertifika ve onay alan, 7000 mAh bataryaya sahip olan yepyeni bir telefon, mobil pazarına girmeye hazırlanıyor. Vodafone İşte bilinen tüm özellikleriyle Gionee M2017; Gionee M2017 adlı akıllı telefon, kısa süre önce Çin Halk Cumhuriyeti’nde yer alan onay kurumu TENAA’dan sertifika almayı başardı. 7000 mAh batarya ile güçlendirilmiş olan akıllı cihaz Gionee M2017, Samsung şirketinin kapaklı akıllı telefonlarından biri olan SM-W2017 ile isim benzerliği gösteriyor.

 

 NUMARA ENGELLEME VODAFONE

 
Güçlü bataryası ile kullanıcıları için uzun bir pil ömrü sağlayacağı numara engelleme kesinleşen telefonun, diğer özellikleri ise şu şekilde; Cihaz 1440×2560 çözünürlüğe sahip olan, 5.7 inç boyutunda AMOLED ekranı ile dikkat çekiyor. Ayrıca MediaTek Helio P10 işlemciye sahip olan telefonun, 6GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun yanı sıra telefonda microSD kart yuvası bulunmaması ise, dikkat çeken bir diğer özellik.

Vodafone numara engelleme en kolay nasıl yapılır?
Tüm operatörler için SMS ve arama engelleme hizmetleri olduğu için Vodafone kullanıcıları da bu hizmetlerden yararlanabilir. Vodafone, İstemediğiniz numaralardan sürekli reklam tanıtım kampanyaları hakkında aramalar alıyorsanız doğru adrestesiniz. Vodafone numara engelleme konusunun devamı için http://www.techgriff.com/nasil-yapilir/vodafoneda-numara-engelleme-nasil-yapilir-18899 buradaki techgriff makalesine bakabilirsiniz.