Yeni Blogger Arkadaşlar İçin Tavsiyeler

Blog yazarlığına yeni başladınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Etraftan duyduğunuz özgün ve güncel yazar ol yeterli diyenlere inanmamanız gerekiyor. Çünkü bu kriterler başlı başına yeterli değildir. 

Çünkü sitenize başka şekillerde de ilgi göstermeniz gerekiyor.Herkes bir blog yazarı olabilir ancak herkes başarılı bir blog yazarı olamaz. Peki sizlerde benim gibi iyi yerlere gelmek istemez misiniz? O zaman sizlere bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum.

** Bildiğiniz veya erbabı olduğunuz bilginin kaynağı olun.Hiç ilgi alanınızda olmayan

doxycyclin 100 mg kaufen

,hakkında bilgi sahibi olmadığınız şeylere yönelmeyin.Bu sizi belli bir süre sonra sıkacak ve blog yaşantınızın bitmesine neden olacaktır.

** Blog sitenizin tasarımı çok önem arz etmektedir. Kullanıcıyı doğru yönlendiren,mobil uyumlu ve sade temalar kullanmaya özen gösterin. Çünkü karmaşık sayfalar kullanıcının kafasını karıştırmakla beraber,arama motorlarında da olumsuzluk oluşturacaktır.

** Blog arkadaşlığı network ‘u kurun. Çünkü ne kadar rakip olsanız da piramitin en üstüne çıkmak için diğer blog yazarlarına ihtiyacınızın olduğunu unutmayın.Birbirinizin sitelerine vereceğiniz linkler,atıfta bulunmalar ve benzeri link paylaşımları sayesinde iyi yerlere gelmeniz mümkündür.

** Blog sitenize yapılan yorumlar daima değerlidir. Her aldığınız yoruma ne olursa olsun cevap verin.Soruları cevaplayın.O zaman google gözünde ne kadar başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Yorumlar birer yazı güncelleme güzelliğidir. Üst sıralara çıkması çok yüksek ihtimaldir.

** Blog sayfanızda kendiniz olmalısınız.Saçma da olsa kendiniz olun.Özgünlüğün temel kriteri budur. Başkalarını taklit ederek bir yere gelemezsiniz.

 

Tavsiyelerimin sizlere ışık tutacağına inanıyorum. Başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.