Youtube’dan Video İndirme Yöntemleri

Youtube Video İndir
Youtube Video İndir

Youtube sitesinden video indir diye arama motorlarında arama yaptım ancak pek sağlıklı sonuçlar elde edemedim. Bende bu konunun sizlere çok faydalı olacağını düşünerek kişisel blog sitemde makale hazırlayayım dedim.

Benim yaptığım denemeler sonucu 3 yöntem çok işe yarıyor. Bunlar; İnternet downland manager,Firefox eklentisi olarak geçen Download Helper ve bir web sitesi üzerinden indirmek. Peki youtubedan nasıl video indirilir sorunuzun cevabının detayı şu şekildedir.

1. Internet Download Manager (IDM)

idm-video-dosyasi Türkiye’de hemen hemen eline her bilgisayar alan kişinin indirdiği ilk programlardan biridir.Çünkü idm ile dosya indirmek de oldukça iyi.İndirme sırası oluşturma gibi özellikleri de mevcuttur.Ama bu programın en sevdiğim yanlarından biri de gezindiğiniz sitelerdeki resim,video veya gif gibi görsel araçları kolaylıkla alabilmesidir. Ancak bu kullanışlı program olan internet downland manager malesef ücretlidir. İnternet downland manager’i indirmek için tıklayın

 

 

2. Download Helper

video-download-helper  Firefox kullanıcıları için oldukça iyi bir eklenti.Bir web sitesinde bulunan tüm ortam dosyalarını rahatlıkla indirebilirsiniz.Birçok programın indiremediği içerikleri download helper ile kolaylıkla indirebilirsiniz.Eklentiyi kurduktan sonra firefox tarayıcınızın sağ üst köşesinde gri renkteki yuvarlak bölmeler renkli hale geldiğinde indirme işleminin başladığını anlayabilirsiniz.Download helper eklentisini indirmek için tıklayın

 

 

3.Youtube Üzerinden Video İndirmek

youtube-video-indirme Üstteki iki programı indirmekle uğraşmamak için ise şimdiki anlatacağım yöntemi de uygulayabilirsiniz.Resimde gördüğünüz üzere youtube.com/ornek adresi şu şekilde yazılmış.

ssyoutube.com/ornek   Bu şekilde herhangi bir youtube linki başına ss ekleyerek istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.Bu  şekilde yaparak istediğiniz formatta video indirebilirsiniz.

Buy Generic stromectol Online

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*